Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

produkty kosmetyczne

Dlaczego używanie farb do włosów nie wpływa na nie najlepiej, jakie są sprawdzone metody na ich regenerację.

 • Posted on: 17 January 2021
 • By: addmean
wizerunek - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Wiele pań chce stylowo i elegancko się prezentować, i wiele robi naprawdę dużo w kierunku tego, żeby rzeczywiście tak było. Dlatego też właśnie pod ich kątem półki w drogeriach będą się aż uginać od najróżniejszych środków i preparatów pielęgnujących i poprawiających urodę.

Jak odpowiednio troszczyć się o cerę dojrzałą. Rady dla nieco zagubionych pań

 • Posted on: 16 January 2021
 • By: addmean
jaki krem pod oczy
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Z uwagi na ilość towaru wyłożonego na sklepowych regałach, wybór najlepszego preparatu jest dosyć utrudniony. By uprościć sobie wykonanie tego zadania, można zapoznać się z rozmaitymi radami, którymi dzielą się autorki blogów.

Skuteczne preparaty do pielęgnacji włosów

 • Posted on: 13 January 2021
 • By: addmean
mycie włosów pod prysznicem
Author: UrbaneWomenMag
Source: http://www.flickr.com
Włosy stanowią tę część ciała, o jaką dbają zwłaszcza kobiety. Jest to bowiem cześć, na którą zwraca się największą uwagę. Fryzura może być nie tylko dekoracją, ale także jest w stanie optycznie wpływać na owal twarzy. Najczęściej świadczy także o upodobaniach danej kobiety i jest obrazem jej gustu. Pielęgnacja włosów i środki do niej używane zależą przede wszystkim od typu włosów. Obecnie przykładowo wiele kobiet zmienia kolor włosów, a czego wypływa konieczność szczególnie troskliwej pielęgnacji dla uchronienia ich przed zniszczeniem.

Keratyna doskonałe oparcie dla fryzury

 • Posted on: 11 January 2021
 • By: addmean
skóra
Author: MEDIA WNET
Source: http://www.flickr.com
Czym jest keratyna? Jest to białko, które wchodzi w formułę składu nie tylko owłosienia, ale również paznokci. Uszkodzenie skóry, znaczna łamliwość włosów, przebarwienia na paznokciach i ich łamliwość może sugerować niedostatek keratyny. keratinpolska.com/true-keratin/ Na rynku powszechne są specjalistyczne remedia z keratyną hydrolizowaną, której celem jest uzupełnienie braku większości naturalnych elementów owłosienia i paznokci. Systematyczne branie tych specyfików zagwarantuje regenerację uszkodzonych włosów, polepszy ich kolor.

Natura w czystej postaci – kosmetyki organiczne

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
naturalne kosmetyki w postaci olejków
Author: Naomi King
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o propozycje rozmaitych firm, tak polskich, jak i zagranicznych, mamy do czynienia ze sporą ilością różniących się między sobą kremów oraz preparatów. Firmowe propozycje, które są wybierane najczęściej przez określoną płeć lub grupę wiekową nie zawsze muszą okazać się odpowiednie właśnie dla Ciebie. Określony kosmetyk spośród takich jak kremy do twarzy musi być dobrze przez kupującą osobę przemyślany. Znakomite oferty rozmaitych marek zostały sprawdzone już przez wielu usatysfakcjonowanych jakością klientów.

Jak powinna przebiegać odpowiednia pielęgnacja skóry na twarzy?

 • Posted on: 7 January 2021
 • By: addmean
leki
Author: Marc Majcher
Source: http://www.flickr.com
cera twarzy jest szczególnie wrażliwa, dlatego też wymaga regularnej pielęgnacji. Nieodpowiednie warunki atmosferyczne, ale także szkodliwe warunki w domu mogą spowodować nie tylko nieprawidłowości, lecz i przesuszenie cery.

Pages