Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

produkty kosmetyczne

Makijaż krok po kroku, czyli w jaki sposób być zadowoloną z własnego wyglądu

 • Posted on: 13 December 2019
 • By: addmean
Makijaż
Author: VIPERA COSMETICS
Source: VIPERA COSMETICS
Każda z kobiet chce być postrzegana jako piękne oraz powabne, nie dla samego tyko dla otoczenia, czy by zwracać na siebie zainteresowanie mężczyzn, ale przede wszystkim dla siebie, aby poprawić swoje samozadowolenie lub wzmocnić własną samoocenę. Kolorowe magazyny i internet atakują nas z każdej strony wizerunkiem perfekcyjnych kobiet o idealnej sylwetce i nienagannym makijażu, bądź przystojnych, dobrze wystylizowanych mężczyzn, co ma wyraźny wpływ na samozadowolenie zwykłych ludzi, którzy nie współpracuję z armią charakteryzatorów bądź specjalistów od makijażu.

Prestiżowe kosmetyki marki Bluebeards i Baxter of California - fachowe marki dla silnych mężczyzn

 • Posted on: 11 December 2019
 • By: addmean
Krem po goleniu Bluebeards
Author: Bluebeards
Source: facetaria.pl
Szukając właściwych kosmetyków dla siebie niewątpliwie zwracamy uwagę na mnóstwo spraw. Jedną z nich jest marka, gdyż kosmetyki znanych i renomowanych marek są znacznie lepsze, trwalsze i bardziej wydajne niż kosmetyki niewiele modnych, raczej niezbyt jakościowych i polecanych marek.

W jaki sposób zadbać o dobry stan naszej cery? O czym musimy pamiętać? Na co zwrócić szczególną uwagę?

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
twarz
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Sporo pań zdaje sobie z tego sprawę, iż pielęgnacja cery to coś ogromnie ważnego. W końcu to na twarzy najszybciej uwidaczniają się zmęczenie, stres, pierwsze symptomy starzenia się i to ta część naszego ciała jest bez przerwy widoczna. Ciężko ją zakryć choćby jakąś częścią stroju. W związku z tym też, iż jest stale odkryta, jest również narażona na wpływ niekorzystnych czynników. Takich jak wiatr, niska temperatura, słońce. Co w związku z tym możemy zrobić by zatroszczyć się o skórę twarzy w taki sposób, aby była ona w dobrej kondycji?

W jaki sposób skutecznie wykluczyć zmarszczki z powierzchni naszej twarzy?

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
dobry krem pod oczy przeciwzmarszczkowy
Author: Emily
Source: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że zatrzymanie modnego wyglądu naszego ciała jest przez nas bardzo pożądane. Nasz wizerunek jest w stanie zaprocentować w wielu życiowych sytuacjach. W związku z takim stanem spraw podejmujemy z naszej strony rozległe wysiłki, aby w podobny sposób w miejscu naszej pracy, jak i domu móc prawidłowo się prezentować.

Jak są używane kosmetyki w naszym życiu, krótki opis najważniejszych ich typów.

 • Posted on: 9 December 2019
 • By: addmean
Luksusowe kosmetyki
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość osób dbających o siebie stosuje jakieś kosmetyki, w zasadzie ciężko by było bez nich zachować odpowiedni poziom higieny. Kosmetyki dostępne są w ogromnej ilości i niezwykle zróżnicowanych cenach, więc każdy będzie mógł wybrać jakieś dobre dla siebie.

Jak troszczyć się o skórę jesienią, by była cudowna i zdrowa.

 • Posted on: 8 December 2019
 • By: addmean
uroda
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Czas jesieni to trudny czas dla cery. Najczęściej jest ona wysuszona po gorącym lecie, więc trzeba ją nawilżyć, ale ważne jest też, aby najkorzystniej ją ochronić a także przygotować na chłód i niskie temperatury w okresie zimy. Jest wiele sposobów,by sprostać obu tym wyzwaniom.

Pages