Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

uroda i kosmetyki

Zabiegi chirurgiczne, które podwyższą jakość życia płciowego kobiet.

 • Posted on: 24 January 2020
 • By: addmean
operacja kolana
Author: Zdenko Zivkovic
Source: http://www.flickr.com
Zabiegi plastyczne, jakie podwyższą jakość życia seksualnego przedstawicielek płci pięknej są teraz z coraz większą częstotliwością wykonywane, bo kobiety wyjątkowo zdają sobie sprawę z tego, że wyłącznie w ten sposób będą miały możliwość na nowo pochwalić się satysfakcjonującym życiem seksualnym. Patrząc na to, iż chirurgia plastyczna rozwija się bardzo w szybkim tempie, nie ma jakiegokolwiek zagrożenia dla zdrowia kobiet, a one same chętniej decydują się na te interwencje chirurgiczne.

Jak troszczyć się o skórę jesienią, by była cudowna i zdrowa.

 • Posted on: 24 January 2020
 • By: addmean
uroda
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Okres jesienny to niełatwy czas dla skóry twarzy. Często jest ona sucha po ciepłym okresie letnim, toteż warto ją nawilżyć, ale istotne jest również, aby należycie ją ochronić oraz przygotować na chłody i niskie temperatury zimowe. Istnieje sporo sposobów,by sprostać obu tym wyzwaniom.

Jesteś kobietą i pragniesz być piękna pod każdym względem – dowiedz się, co możesz zrobić, by poczuć się szczególną

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
Kobieta
Author: ELITE
Source: ELITE
Dzisiaj każda dziewczyna podąża ku ideału. Łaknie być przepiękna, nieskazitelna. Moda na zabiegi upiększające, która przyszła do RP ze Stanów Zjednoczonych, sprawiła, że w klinikach oferujących takie usługi zjawiły się tłumy. Czy warto to robić?

Każda z nas może być piękna, czyli siła medycyny estetycznej

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
szczupła sylwetka
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Nie ma pani, której nie zależałoby na własnym wyglądzie. Każda kobieta chce być piękna i chce wzbudzać zachwyt w mężczyznach. Niestety, upływający czas, błędy żywieniowe, stres – wszystko to sprawia, że kobieca uroda pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście dzisiaj kobiety otrzymały do dyspozycji medycynę i dermatologię estetyczną – działy medycyny, które służą damskiemu pięknu.

Jeśli spędzasz wczasy z dziećmi to już dzisiaj wybierz ośrodki wypoczynkowe nad morze, natomiast gdy pragniesz ciszy i spokoju to hotel spa będzie idealny

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
w ośrodku SPA
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Każda człowiek pragnie spędzić swój wyjazd w sposób niezwykły i niezapomniany, przez co planowanie wakacji w większości wypadków rozpoczyna się już parę tygodni wcześniej. W trakcie organizacji wyjazdu newralgiczną rolę odgrywa właściwe wybranie miejsca noclegowego.

Pages