Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

Szkolenia biznesowe w zasięgu ręki

Dodana przez APS01 (2018-11-15 07:58:47).

Rozliczanie podatków w naszym kraju - parę podstawowych zasad o których należy pamiętać przy składaniu PIT

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
firma - wyobrażenie
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Jedną ze spraw, jakie wciąż będą towarzyszyły osiąganemu przez nas dochodowi, jaki otrzymamy w naszym życiu będą na pewno podatki. Nie ma sposobności uniknięcia tego rodzaju\typu daniny na rzecz skarbu państwa. Dla jednych jest to niezwykle przykry, obywatelski obowiązek. jednak są kraje w których płacenie podatków uznawane jest za nową formę patriotyzmu.

Które nowiny czekają nas przy wypełnianiu PITów w kolejnym roku?

 • Posted on: 30 July 2020
 • By: addmean
deklaracja
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Składanie corocznej deklaracji skarbowej stało się naszym niezwykle istotnym obowiązkiem, którego pod żadnym pozorem nie możemy przegapić. Jego niezrealizowanie w szeregu przypadków może sprowadzić na nas szczególnie dużo nieprzyjemności, w związku z tym powinniśmy uczynić wszystkie wysiłki, aby do takiej sytuacji nie doszło pod żadnym pretekstem.

Jakiego rodzaju reklamą jest promocja przedmiotów lub świadczeń na billboardach?

 • Posted on: 27 July 2020
 • By: addmean
wydatki
Jeszcze nie tak dawno, tylko w latach 80-tych XX w. ulice własnych miasteczek były szare i smutne. Tak zwana reklama typu OOH, czyli taka, jak przykładowo billboardy czy też plakaty naturalnie istniała, ale była zarezerwowana dla monopolistów w swych branżach, zatem dla firm, jakie nie miały żadnej konkurencji, przez co Klienci i tak byli zmuszeni do korzystania z ich świadczeń.

Do jakiego celu może posłużyć popularne obecnie oklejanie samochodów?

 • Posted on: 18 July 2020
 • By: addmean
szkolenie pracowników
Author: mik Krakow
Source: http://www.flickr.com
Każdego dnia praktycznie w wielu miejscach spotykamy się z różnorakimi formami promocji. Niezwykle ciekawą ich formą są takie, które są dosyć tanie w produkcji i w późniejszym utrzymywaniu.


Znakomitym przykładem takiej promocji mogą być zwięzłe informacje zamieszczane na firmowych samochodach.

Wskazówki odnośnie kalendarza ekonomicznego widniejące w sieci

 • Posted on: 10 July 2020
 • By: addmean
Inwestycje, papiery wartościowe
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Nie jest tajemnicą, że Internet jest najdoskonalszym źródłem wiadomości w przypadku najróżniejszych ciekawych dla nas tematów. Nie ma w tym nic dziwnego, że można w nim także znaleźć wskazówki dla osób, które chcą grać na giełdzie. Przede wszystkim w sieci można odszukać definicje najważniejszych pojęć z tej dziedziny, które powinny zadowolić przede wszystkim początkujących inwestorów.

Pages