Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

miasto

Jednym ze sposobów na ulepszenie stanu cery jest fotoodmładzanie laserowe, nie raz wykonywane po usunięciu tatuażu

  • Posted on: 3 November 2020
  • By: addmean
Tatuaż
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wiele osób w młodości decyduje się na tatuaże, których w późniejszym czasie żałują i szukają metod na ich przerobienie lub usunięcie. To samo dotyczy piercingu, jaki nie jest pozytywnie akceptowany w licznych miejscach. Ludzie na ogół postanawiają na usunięcie tatuażu zważywszy na chęć dostania się do pracy w miejscu, w którym nie są one akceptowane.

Zaniedbane artykuły służące do higieny - a przecież tak bardzo ważne! O czym mowa?

  • Posted on: 27 September 2020
  • By: addmean
pumeks
Author: Ivana Sokolović
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsze czasy da się zaliczać do wyjątkowo higienicznych produktów, jakie stosuje do codziennej higieny, aczkolwiek czasem w pędzie za nowościami zapominamy o tych kompletnie podstawowych.


Dziś praktycznie każda kobieta nie potrafi sobie wyobrazić wyjścia z domu bez kompletnego make-upu, panowie codziennie używają antyperspirantów, w każdej kobiecej torbie odnaleźć można akcesoria, jakie służą do poprawienia wyglądu podczas pobytu poza domem, każdego dnia lub dwa razy na dzień kąpiemy się - można niezwykle długo wymieniać wszelkie zabiegi higieniczne, którym poddajemy ciało.

Małopolska jest jednym z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce - trzeba zatem tam lokować kapitał

  • Posted on: 9 September 2020
  • By: addmean
promocje
Source: http://pl.freepik.com/
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że promocja jest dźwignią handlu. Jednak najkorzystniej jest prowadzić swój interes w tych województwach, które mocno się rozwijają.


W naszym kraju w ostatnich latach jest mnóstwo miast i terenów, które nie narzekają na wzrost budżetu.

Jakie możliwości będą w niewielkich miasteczkach, w jakich bardzo często pojawiają się kłopoty ze znalezieniem pracy.

  • Posted on: 5 June 2020
  • By: addmean
konstrukcje
Author: Klearchos Kapoutsis
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi w pewnym momencie może dojść do takiego momentu w życiu, że rozpoczyna szukanie nowego zajęcia. Przyczyny takiej decyzji są różnorodne. Niektórym przestaje pasować dotychczasowa organizacja pracy, nowi koledzy czy przełożeni. Inni zatrzymują się w miejscu z rozwojem zawodowym i do zmiany stanowiska motywują ich przyszłe wyzwania. Jednak największa ilość osób, które decydują się na podjęcie takiego kroku, działa z powodów materialnych, czyli zwyczajnie zamierza mieć wyższą pensję. I jeśli mają możliwość na to, żeby coś zrobić w tym kierunku, to zwyczajnie przechodzą do działania.