Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

drogeria

Kosmetyki ekologiczne będą świetne dla skóry

  • Posted on: 8 July 2020
  • By: addmean
kosmetyki ekologiczne
Source: pixabay.com
Czy powiemy jakie ekologiczne przedmioty możemy zakupić?
Dużo znaczniejszy nacisk kładzie się obecnie na ekologię i na to, aby jak najlepiej zadbać o nasze środowisko. Z tego powodu właśnie tak ważne jest to, by rzetelnie się namyślić, czy my sami wykonamy wszystko, aby mieć szansę odpowiedzieć, że żyjemy ekologicznie oraz czy wykorzystujemy z wszelkich dostępnych przedmiotów, które oferowane są nam w tej dziedzinie.

Najnowocześniejsze kosmetyki do pielęgnacji skóry lub włosów

  • Posted on: 1 May 2020
  • By: addmean
zadbana skóra twarzy
Author: Luke Lehrfeld
Source: http://www.flickr.com
Polacy bardzo chętnie nabywają specjalistyczne specyfiki, w trosce o utrzymanie piękna swojej skóry bądź włosów. Poszczególne z nich są faktycznie skuteczne, pomagając w pokonaniu konkretnych dolegliwości dermatologicznych. Najlepiej zapoznać się z renomowanymi markami i wybrać dla siebie odpowiednie propozycje.

Kosmetyki na miarę dzisiejszych możliwości - dowiedz się więcej o kosmetykach ekologicznych

  • Posted on: 28 March 2020
  • By: addmean
kosmetyki
Author: Moto "Club4AG" Miwa
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wracamy do ekologicznych metod zadbania o własne ciało. Próbujemy wybierać ekologiczne rozwiązania, które rzeczywiście mogą całkiem zmienić nasz wygląd. Oczywiście kosmetyki, które są dostępne na sklepowych półkach są tańsze i często szybciej otrzymujemy oczekiwany efekt. Jednak najczęściej jest również tak, że po odstawieniu konkretnego kosmetyku tracimy prawie natychmiast to, co zyskaliśmy. Dlatego tak istotne jest by wybierać bio kosmetyki.

W jaki sposób zapewnić sobie wspaniałą kąpiel o walorach aromatycznych?

  • Posted on: 17 November 2019
  • By: addmean
kąpiel w wannie
Author: iStock
Source: iStock
Na pewno wiele pań marzy o tym, by po skończonym dniu w pracy oddać się beztroskiej kąpieli. W tym celu nie należy jedynie zanurzyć się w gorącej wodzie – warto bowiem zatroszczyć się o odpowiednią „oprawę” wodnego relaksu w postaci specjalnie wybranych środków relaksacyjnych. Współcześnie w sklepach z kosmetykami czeka na nas naprawdę zróżnicowany wybór takich preparatów, i tym sposobem każdy odnajdzie dla siebie ciekawą propozycję.