Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

drogeria

W jaki sposób zapewnić sobie wspaniałą kąpiel o walorach aromatycznych?

  • Posted on: 17 November 2019
  • By: addmean
kąpiel w wannie
Author: iStock
Source: iStock
Na pewno wiele pań marzy o tym, by po skończonym dniu w pracy oddać się beztroskiej kąpieli. W tym celu nie należy jedynie zanurzyć się w gorącej wodzie – warto bowiem zatroszczyć się o odpowiednią „oprawę” wodnego relaksu w postaci specjalnie wybranych środków relaksacyjnych. Współcześnie w sklepach z kosmetykami czeka na nas naprawdę zróżnicowany wybór takich preparatów, i tym sposobem każdy odnajdzie dla siebie ciekawą propozycję.

Kosmetyki na miarę dzisiejszych możliwości - dowiedz się więcej o kosmetykach ekologicznych

  • Posted on: 23 July 2019
  • By: addmean
kosmetyki
Author: Moto "Club4AG" Miwa
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach wracamy do ekologicznych metod dbania o siebie. Próbujemy wybierać ekologiczne rozwiązania, które naprawdę mogą zupełnie odmienić nasz wygląd. Wiadomo, że kosmetyki, które są dostępne na sklepowych półkach są tańsze i często szybciej otrzymujemy oczekiwany rezultat. Ale bardzo często jest też tak, że po odstawieniu konkretnego kosmetyku tracimy od razu to, co zyskaliśmy. Z tego powodu tak istotne jest żeby kupować bio kosmetyki.

Kosmetyki ekologiczne będą świetne dla skóry

  • Posted on: 14 May 2019
  • By: addmean
kosmetyki ekologiczne
Source: pixabay.com
Warto zachowywać w zgodzie z ekologią
Dużo większy nacisk kładzie się obecnie na ekologię i na to, żeby jak najlepiej zadbać o nasze środowisko. Dlatego właśnie tak istotne okazuje się być to, aby dokładnie się namyślić, czy my samodzielnie zrobimy wszystko, by mieć szansę powiedzieć, że funkcjonujemy ekologicznie i czy korzystamy z wszystkich dostępnych przedmiotów, które oferowane są nam w tej kategorii.

Najnowocześniejsze kosmetyki do pielęgnacji skóry lub włosów

  • Posted on: 18 April 2019
  • By: addmean
zadbana skóra twarzy
Author: Luke Lehrfeld
Source: http://www.flickr.com
Polacy coraz częściej sięgają po specjalistyczne kosmetyki, w trosce o utrzymanie piękna własnej skóry czy włosów. Poszczególne z nich są faktycznie skuteczne, pomagając w pokonaniu konkretnych problemów dermatologicznych. Najlepiej zapoznać się z renomowanymi markami i postawić na właściwe propozycje.