Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

piercing

Jakim sposobem wybrać wyborne i renomowane studio tatuażu w Szczecinie?

  • Posted on: 16 May 2020
  • By: addmean
Tatuaż
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
Tatuaże oraz piercing cieszą się dziś coraz większą popularnością, co ciekawe nie tylko młodzi robią sobie tatuaże, bowiem tatuaże zdołamy również dostrzec u osób starszych. Oczywiście w naszym społeczeństwie w dalszym ciągu tatuaże nie są w stu procentach powszechnie akceptowane, co niewątpliwie jest bardzo uciążliwe, bowiem ocenianie ludzi po ich wyglądzie zewnętrznym, w tym tatuażach czy piercingu, bezsprzecznie nie jest odpowiednie, szczególnie, iż o wartości człowieka nie zaświadcza jego image, ale serce.

Jednym ze sposobów na ulepszenie stanu cery jest fotoodmładzanie laserowe, nie raz wykonywane po usunięciu tatuażu

  • Posted on: 2 July 2019
  • By: addmean
Tatuaż
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wielu ludzi w młodości decyduje się na tatuaże, jakich w dalszym czasie żałują i wyszukują metod na ich przerobienie czy też usunięcie. To też tyczy się piercingu, jaki nie jest dobrze odbierany w wielu miejscach. Ludzie na ogół postanawiają na usunięcie tatuażu przez wzgląd na chęć dostania się do pracy w miejscu, w którym nie są one dopuszczalne.