Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego granaty to tak cenne dla nas owoce, co można zrobić, jeśli ktoś za nimi nie przepada.

  • Posted on: 20 December 2019
  • By: addmean
Granaty są jednymi owoców, które posiadają bardzo pożądane lecznicze właściwości. Ich zalety znane były już w starożytności, bowiem już wtedy lekarze z Chin polecali na rozmaite dolegliwości sok z właśnie tego niepozornego owocu.

Również w kolejnych wiekach granatom było przypisywane dużo właściwości leczniczych, leczono przy ich pomocy rany, schorzenia płuc czy problemy z gardłem. Niektórzy granaty traktowali i traktują w dalszym ciągu nawet jako afrodyzjak, pomagający poszerzyć doznania erotyczne.

Chodź tutaj oraz zobacz dodatkowe informacje (http://www.dermamed.com.pl/oferta/zmarszczki) dotyczące niniejszego wpisu. Przeczytasz w tamtym miejscu podobne materiały, które na pewno Cię zafascynują.

Ta renoma owoców granatu z niczego się nie wzięła. Jak dowodzą liczne naukowe badania, w ich nasionach i soku granatu znajduje się mnóstwo bardzo cennych substancji. Produkty w Allecco: (Fixsin zestaw podstawowy do płukania nosa i zatok) Część z nich eliminuje wolne rodniki, inne będą pomagać przy problemach związanych ze stanami zapalnymi czy sercem. Największym skarbem granatów są jednak polifenole, jakie się uznaje za jeden z najskuteczniejszych przeciwutleniaczy. W tych niepozornych owocach, złożonych w dużej części z pestek, jest ich aż trzykrotnie więcej niż w winach czy zielonych herbatach.Owoce granatu w koszyku
Author: Moyan Brenn
Source: flickr.com
Ponieważ owoce granatu ciężko niekiedy dostać, to bardzo dobrym pomysłem będzie spożywanie suplementów diety na nich opartych. Jednym z najbardziej popularnych, a z pewnością mających świetny skład, jest granaprostan. Preparat ten oparty jest na najwyższej jakości miąższu granatów, który poddany został odpowiednim procesom. Przez to zachowuje on większość najważniejszych składników, a jednocześnie można go długo przechowywać i zażywać kiedy tylko będzie się miało ochotę. Granaprostan ma postać wygodnych do łykania kapsułek, z których każda będzie odpowiadać połowie dojrzałego w słonecznym klimacie owocu. Produkt ten zawiera bardzo wysokie stężenie polifenoli, przez to, że została wykorzystana nowoczesna metoda suszenia oraz fermentacji- . Poza tym kapsułki zostały wzbogacone ekstraktem z winogron i solami magnezu, co daje bardzo wartościowy skład. Dzięki temu preparatowi można korzystać z dobrodziejstw takich wspaniałych owoców, jakimi są granaty, nawet wtedy, kiedy nie można ich kupić lub ktoś nie będzie zbyt przepadał za ich smakiem.