Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób zrobić świetne pierwsze wrażenie? Są różne sposoby, natomiast jeden z nich jest niezawodny w każdej sytuacji

  • Posted on: 18 June 2020
  • By: addmean
W jaki sposób szybko, rzeczowo i całkowicie profesjonalnie przedstawić własną osobę w roli specjalisty w jakiejś dziedzinie? Istnieje na to wiele metod. Możemy zacząć rozwodzić się na wiele tematów z naszej dziedziny, pokazać jak dużo wiemy. Pytanie tylko, czy wszyscy będą chcieli nas wysłuchać i czy w trakcie tego wywodu nie powiemy jakiejś głupoty. Wychodzi na to jednak, że jest prostszy sposób.


Mogą to być choćby wizytówki. Niewielki format, dobrej jakości wykonanie i jedynie najistotniejsze fakty - to klucz do świetnego pierwszego wrażenia. Nieprzypadkowo mówi się, iż początkowe wrażenie posiada duże znaczenie. Tak to wygląda, tym bardziej, gdy mowa o biznesie. Nawet jak nie jesteśmy z nikim umówieni zawsze powinno się mieć ze sobą wizytówki.

Następna strona, która ma newsy na poniższy temat da Ci możliwość, by podwoić wiedzę. To ważne, zatem idź tutaj odzież xxl warszawa i dowiedz się sporo wątków.

To pewność, iż jak spotkamy kogoś z kim możliwa jest owocna współpraca, to można zostawić swoją wizytówkę. Istnieje wtedy spora szansa, iż ktoś skontaktuje się z nami za jakiś czas.

wręczanie wizytówki z wizytownika
Author: Geoffrey Franklin
Source: http://www.flickr.com
By jednak tak się stało, wizytówka powinna być przygotowana dosyć profesjonalnie. Przede wszystkim nie może znajdować się na niej zbyt dużo szczegółów. Wizytówka to nie książka do czytania, to skrót najbardziej istotnych informacji, które mogą być zachęcające z punktu widzenia osoby, które chce się z nami skontaktować. Przede wszystkim ważne, aby znajdował się na niej numer telefonu, e-mail, adres strony w internecie. Najważniejsze jest jednak nasze imię jak i nazwisko, oraz stanowisko, które zajmujemy. To najważniejsze informacje, aby konkretna osoba miała o nas jakieś zdanie, jednakże będzie ono na pewno lepsze, jeśli wizytówka będzie prezentowała się naprawdę solidnie - dobra strona. Poza małą ilością tym podstawowych faktów istotne jest, by wizytówka zrobiona została z jak najlepszych surowców.

Chciałbyś poznać coś podobnie interesującego? Ekstra, ta strona www konsultant ślubny lublin z pewnością będzie dla Ciebie wartościowa, gdyż odnajdziesz tam sporo tego typu danych.

Nie musi być wcale niesamowicie droga, ale powinna mieć jakąś wartość.


Nie może wyglądać jak świstek papieru, bo nikt nie potraktuje jej poważnie. Musi być bardzo profesjonalnie zaprojektowana, a później wydrukowana gdzieś w dobrej drukarni. Tego typu druk wizytówek jest bardzo istotny, gdyż od tego jak zostaną wydrukowane także sporo zależy. Projekt jest istotny, lecz to samo trzeba powiedzieć ostatecznego wykonania.