Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

Wybieramy używane auto - przewodnik

  • Posted on: 11 April 2020
  • By: addmean
Kupno auta używanego jest to wyzwanie pełne forteli, jakich nie można lekceważyć. Rozwaga i ostrożność mogą ochronić przed oszustwem albo nieprzewidzianymi wydatkami.


giełda
Author: Mainstream
Source: http://www.flickr.com


Na co trzeba zwracać szczególną uwagę w ciągu oględzin? Poniżej najistotniejsze reguły, o jakich musi wiedzieć każdy, kto jest zainteresowany kupnem auta używanego. W 2012 r. przywieziono do Polski 645 514 czterokołowców. Ich średni wiek wyniósł prawie 10 lat. Dużo z nich sprowadzano w celu sprzedaży w naszej ojczyźnie. I tutaj zaczyna się kłopot, bo handlowcy dosyć często szukają za granicą najtańszych propozycji mocno zużytkowanych a także powypadkowych czterokołowców używanych. Importują egzemplarze, jakie byłyby częstokroć kwalifikowane jako złom. W efekcie, 90 proc.

Artykuł, który teraz czytasz jest pełny absorbujących wiadomości, jednak jeszcze zweryfikuj informacje (http://www.pischool.pl/podstrona/25/) przestawiające podobną kwestię tu.

używanych aut na polskim rynku przeszło mniejsze bądź większe naprawy (dotyczy to też komisów). Kolejna plaga to wozy pochodzące z kradzieży. Nabywaj zatem bez ryzyka i z rozwagą. Jak to czynić?


transport
Author: Motorrad-Presse.com
Source: http://www.flickr.com
Bardzo ostrożnie podchodź do ofert o niezwykle atrakcyjnych cenach. Są przeróżne uzasadnienia, ale z reguły idzie o rychłą sprzedaż nielegalnego bądź silnie wyeksploatowanego samochodu używanego. Jeżeli nabędziesz pojazd używany pochodzący z przywłaszczenia, może ci wówczas zostać postawiony zarzut paserstwa.


Jeśli poprawność znaków identyfikacyjnych bądź dokumentów wybranego przez ciebie samochodu używanego wzbudzi wątpliwości, od razu zrezygnuj z transakcji. Gdy decydujesz się na zakup używanego czterokołowca na giełdzie samochodowej, powinna być to giełda sprawdzona, najodpowiedniej przez kogoś ci polecona.