Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

Wysokiej jakości kosmetyki do włosów i akcesoria dla profesjonalistów

  • Posted on: 23 July 2019
  • By: addmean
Spotykane we fryzjerskich salonach ekskluzywne kosmetyki do włosów budzą zaufanie za sprawą swojej doskonałej jakości. To propozycje dla wymagających oraz śledzących wybiegi. Wśród takich towarów znajdują się m.in. szampony i kondycjonery, serie do terapii włosów, produkty do pielęgnacji różnych długości oraz typów włosów, kosmetyki do stylingu na sucho i mokro. Co skrywa się pod tajemniczymi kosmetykami jakie możemy znaleźć w najlepszych w mieście salonach? Przyjrzyjmy się bliżej dwóm cenionym markom, po które chętnie sięgają najlepsi fryzjerzy.

farbowane włosy
Author: Simson Petrol
Source: http://www.flickr.com
Jedne z nich, czyli kosmetyki Matrix to produkty do pielęgnacji oraz koloryzacji włosów, które znaleźć można wyłącznie w salonach fryzjerskich. Firmę Matrix założył w 1980 roku amerykański fryzjer Arnie Miller. Od tej pory firma zaczęła się rozwijać współpracując z salonami, oferując kosmetyki Matrix do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, a dodatkowo usługi w salonie zapewniające terapie dla różnego rodzaju włosów. Zaawansowane technologie, które zostały wynalezione w Ameryce skutecznie wpływają na prostotę użycia formuł i gwarantują doskonałe rezultaty stylizacji włosów. Dzisiaj firma Matrix funkcjonuje aż w 57 krajach na całym świecie i szczyci się ilością ponad 250.000 posiadanych salonów. Na pozycję lidera w branży kosmetyków do włosów, wpływają także bazy szkoleniowe Matrix, które dbają o odpowiedni poziom wiedzy pracy z włosami przy zastosowaniu produktów marki. Ale Matrix to także globalny team, składający się z najlepszych fryzjerów - Bea Beleza Polska SP. Z O.O. SP.K.. Ambasadorzy marki Matrix zwiedzają różne zakątki świata, inspirując swoją kreatywnością. Pokazują najnowsze techniki fryzjerskie wszystkich chcącym poszerzyć swoją wiedzą w tej dziedzinie.zadbane włosy
Author: Sharon Wesilds
Source: http://www.flickr.com
Natomiast kosmetyki Label.m, to ekskluzywna seria profesjonalnych produktów fryzjerskich pochodząca z Wielkiej Brytanii. Kosmetyki Label.m zostały wyróżnione wieloma nagrodami i stosowane są przez rozchwytywanych fryzjerów w branży. Label.m to także oficjalna marka słynnego London Fashion Week. Poza kosmetykami do włosów, w ofercie Label.m znajdziemy również liczne gadżety dla fryzjerów na przykład spryskiwacz do włosów, peleryna, rozmaite szczotki. Produkty Label.m można zakupić poprzez spotkanie z przedstawicielami handlowymi oraz za pośrednictwem sprzedaży online. Warto nabyć również szkolenie na przenośnym nośniku - dodatkowe informacje.