Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

Zarost również może wyglądać elegancko, trzeba tylko właściwie go stylizować, a tym trudnią się dziś specjaliści

  • Posted on: 17 May 2020
  • By: addmean
Przez długi czas panowie gustowali w gładkich twarzach, jednak teraz zarost znów wraca do łask. Wąsy oraz broda stają się popularne, ale każdy mężczyzna, który się na zdecyduje, powinien zapamiętać, że by prezentowały się ładnie, trzeba je stylizować.


Stylizacja brody – samodzielnie czy w zakładzie fryzjerskim?


Stylizacja zarostu to istotna kwestia, bo bez niej broda i wąsy będą wyglądać niechlujnie -. Męski zarost powinien być równiutko przycięty i przyczesany.

Zainteresował Cię ten wpis? Jeżeli tak, to przejdź do kolejnego artykułu i czytaj informacje o tym, co najbardziej Cię ciekawi.

Z początkiem podobne zajęcia mogą wydawać się trudne, lecz z upływem czasu nabierze się praktyki. Na początek obcinanie oraz stylizowanie brody lepiej powierzyć fachowcom, czyli fryzjerom. W tym wypadku nie można iść do pierwszego z brzegu salonu, lecz potrzeba znaleźć salon dla panów, który proponuje także strzyżenie lub golenie zarostu. W takim punkcie z pewnością można polecić stylizację zarostu.


Dobre kosmetyki to podstawa


stylizacja zarostu
Author: Sascha Wenninger
Source: http://www.flickr.com


Tak samo jak w przypadku włosów, o brodę też powinno się dbać, by wyglądała pięknie. Przydatne przy podobnych działaniach okażą się różne specyfiki do stylizacji brody oraz reszty zarostu. Stosując je można nadać brodzie jedwabistego połysku, niejednokrotnie wpływają one również na miękkość zarostu, co powoduje, że wygodniej go układać oraz modelować. Mężczyźni, którzy pragną zapuścić zarost, muszą również zainwestować w trymer do skracania zarostu. Taki przyrząd jest dużo bardziej komfortowy niż zwykłe nożyczki.
Warto również zaopatrzyć w dobrą szczotkę do brody (jeszcze więcej na stronie która nie tylko pozwoli uczesać zarost, ale też świetnie stymuluje cebulki włosowe.

Czy masz ochotę przeglądnąć na następnej stronie nasz najnowszy tekst (http://www.optegra.com.pl/usg-galek-ocznych/)? Myślimy, że tak. Więc zapraszamy do zalogowania się.

Stylizacja brody to nic trudnego, jeżeli posiada się ku temu dobre przyrządy.