Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

pielęgnacja

Naturalne produkty kosmetyczne

 • Posted on: 12 June 2020
 • By: addmean
Puder, kosmetyki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Podejmowanie ogromu mniej lub bardziej kluczowych decyzji co do kupna odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych pochłania w dwudziestym pierwszym wieku ważny czas, który bardzo wielu osobom ucieka ogromnie szybko przez palce, podczas gdy troska o zapadający w pamięć wizerunek to dziś niezaprzeczalna podstawa. Bywa, że pozornie starannie dobierane produkty nie spełniają wszelkich pokładanych oczekiwań.

Profesjonalne szampony do włosów okazują się być oferowane w rozmaitych sklepach

 • Posted on: 6 March 2020
 • By: addmean
kobieta, włosy
Author: Fotolia.com
Source: Fotolia.com
Czy wiemy co okazuje się być najlepsze dla naszych włosów?

Musimy się zastanowić w jaki sposób dbać o nasze włosy, tak aby były miękkie, grube i nie wypadały. W sklepach okazuje się być wiele różnorakich kosmetyków do ich pielęgnacji, dlatego tak istotne jest to, by wszystkim się uważnie przyjrzeć, porównać ich skład oraz jednocześnie dowiedzieć się, które mają możliwość odbudować nasze zniszczone włosy.

Tatuaż – co wskazane jest wiedzieć zanim podejmie się decyzję o jego zrealizowaniu oraz w jaki sposób wybrać najlepsze studio tatuażu?

 • Posted on: 18 February 2020
 • By: addmean
robienie tatuażu
Author: Anderson Cassoli
Source: http://www.flickr.com
Tatuaże charakteryzują się obecnie wielką popularnością. Dla niektórych osób są one wyłącznie ozdobą, dla innych z kolei mają bardzo duże znaczenie sentymentalne. Niezależnie jednak od tego, z jakich przyczyn planuje się zrobienie tatuażu, zawsze trzeba pamiętać o tym, aby swoją decyzję dogłębnie przemyśleć. Z jakiego powodu? To ozdoba na całe życie. Można współcześnie w prawdzie usunąć tatuaż laserem, jednak jest to zabieg bolesny i drogi.

Jak właściwie zadbać o swoją cerę?

 • Posted on: 1 January 2020
 • By: addmean
zdrowa cera
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że nasz prywatny wygląd to jeden z niesłychanie znaczących przejawów. Jest on w stanie wywrzeć wpływ na wiele naszych powszechnych aspektów, często dodatkowo tych, z których pod każdym względem nie zdajemy sobie znaczenia. O takim stanie rzeczy wiedzą bardzo dobrze także kobiety i mężczyźni, jacy ze swojej strony zwracają coraz większą uwagę na swój wizerunek.

Natura w czystej postaci – kosmetyki organiczne

 • Posted on: 5 December 2019
 • By: addmean
naturalne kosmetyki w postaci olejków
Author: Naomi King
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o oferty rozmaitych przedsiębiorstw, zarówno krajowych, jak i tych z zagranicy, mamy do czynienia ze sporą ilością zróżnicowanych kremów oraz preparatów. Markowe propozycje, które są wybierane najczęściej przez określoną płeć albo grupę wiekową nie zawsze muszą okazać się właściwe właśnie dla Ciebie. Określony kosmetyk spośród takich jak kremy do twarzy powinien być dobrze przez kupującą osobę przemyślany. Znakomite propozycje różnych marek zostały wypróbowane już przez wielu usatysfakcjonowanych jakością klientów.

W jaki sposób prawidłowo zadbać o własną urodę?

 • Posted on: 23 November 2019
 • By: addmean
twarz
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Spora część z nas doskonale wie, że nasz pociągający wygląd jest przez nas bardzo pożądany. Nasza modna prezencja jest bowiem w stanie wydać plon wieloma profitami, nie tylko w życiu osobistym, ale także coraz częściej zawodowym. Utrzymanie dobrego wizerunku wymaga od nas pomimo tego poświęcenia stosownych nakładów pracy. Zadanie to na szczęście jest współcześnie obiektywnie proste, o ile niewątpliwie użyjemy do tego przydatne środki.

Odpowiednio wykonane zabiegi medycyny kosmetycznej pomogą nam odzyskać atrakcyjny wygląd oraz sprawią, że poczujemy się piękniej

 • Posted on: 20 September 2019
 • By: addmean
zabieg
Author: APIS Natural Cosmetics
Source: www.apicosmetics.pl
W obecnych czasach medycyna umożliwia nam leczenie i upiększanie ciała. Z roku na rok medycyna estetyczna zdobywa coraz więcej klientów, którzy pragną poprawić swój wygląd.

Pages