Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

metody

Jak w najlepszy sposób zadbać o swoje włosy? Krótki poradnik.

  • Posted on: 19 November 2019
  • By: addmean
kosmetyki revitalash
Author: Photographer Sergy
Source: http://www.flickr.com
Właściwie każda dziewczyna bez wątpliwości doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że o własne włosy trzeba dbać najlepiej, jak akurat się potrafi. Nie bez powodu wiele kobiet wydaje każdego miesiąca dziesiątki złotych w drogeriach, kupując coraz to nowsze specyfiki mające uzdrowić ich włosy, a jednocześnie stosuje wszelkiego rodzaju wskazówki dotyczące domowego pielęgnowania włosów.

Fachowe szkolenia sprzedażowe proponowane poprzez trenerów sprzedaży

  • Posted on: 28 September 2019
  • By: addmean
Pracownicy
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Profesjonalne szkolenia sprzedażowe zezwalają na uzyskanie zdolności koniecznych do odnoszenia sukcesów w pracy i w sprzedaży. By usprawnić swoje wyniki w sprzedaży trzeba poznać rozmaite techniki oraz metody sprzedaży. Niemniej ich znajomość to jeszcze nie wszystko, nade wszystko musimy umieć zastosować je w praktyce.

Skuteczne preparaty do pielęgnacji włosów

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
mycie włosów pod prysznicem
Author: UrbaneWomenMag
Source: http://www.flickr.com
Włosy to ta część ciała, o którą troszczą się w szczególności panie. Jest to bowiem cześć, na którą zwraca się największą uwagę. Fryzura jest nie tylko dekoracją, ale także może optycznie wpływać na owal twarzy. Najczęściej świadczy również o upodobaniach właścicielki i jest obrazem jej gustu. Dbanie o włosy i preparaty do tego używane zależą W pierwszej kolejności od typu włosów. Na dzień dzisiejszy przykładowo duża liczba kobiet farbuje włosy, a czego wypływa konieczność znacznie bardziej troskliwej pielęgnacji dla uchronienia ich przed zniszczeniem.