Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

biznes

Innowacje, postęp i rozwój - jak osiągnąć sukces w firmie wykorzystując szkolenia oraz ISO 14001 i ISO 22716

  • Posted on: 2 December 2020
  • By: addmean
kosmetyki
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Nie możemy mówić o rozwoju bez właściwych kwalifikacji. Sprawa dotyczy jednocześnie ludzi uprawiających nauki humanistyczne oraz postępie w świecie biznesu.

W jaki sposób zrobić świetne pierwsze wrażenie? Są różne sposoby, natomiast jeden z nich jest niezawodny w każdej sytuacji

  • Posted on: 13 November 2020
  • By: addmean
wizytówka dental
Author: SunnyView Dental
Source: http://www.flickr.com
Jak szybko, konkretnie i całkowicie profesjonalnie zaprezentować siebie w roli specjalisty w konkretnej dziedzinie? Jest na to wiele metod. Można zacząć rozwodzić się na wiele tematów z naszej dziedziny, dać do zrozumienia jak wiele wiemy. Problem polega na tym tylko, czy ktoś będzie chciał nas wysłuchać jak również czy w trakcie takiego wywodu nie palniemy jakiejś głupoty. Okazuje się, że istnieje łatwiejszy sposób.

O co trzeba zatroszczyć się otwierając firmę komunikacyjną?

  • Posted on: 24 June 2020
  • By: addmean
praca zespołowa
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie własnej działalności gospodarczej jest sprawdzoną drogą na nasz życiowy zawód. Statystyki wyraźnie ukazują nam, że coraz większy odsetek naszego społeczeństwa decyduje się na taką formę kariery zarobkowej, rezygnując przy tym z posady na statecznym etacie. Należy uświadomić sobie, że zdecydowanie się na takie rozwiązanie potrzebuje od nas dużej dawki zaangażowania oraz poświęcenia, aby włożona przez nas praca mogła zapewnić nam spodziewane rezultaty.